BURSA PİMAŞ AÇMA

Pimaşlar, banyo, tuvalet, lavabo, logar ve kanalizasyonlarda bulunur, tıkanan pimaş nerede olursa olsun mutlaka profesyonel firmamız tarafından kameralı cihazlarla tespit edilip, robot cihazlarla açılmaktadır.Pimaşlar, banyo, tuvalet gibi pis su gider atıklarının tahliyesinde rol oynayan borulardır. Pimaşlarının tıkanmasındaki en önemli etken, suda erimeyen cisimlerdir. Örneğin ıslak mendil, rula halinde atılan peçete ve tuvalet kağıtları, plastik cisimler pimaşları tıkayan cisimlerdir.

Sadece bu tür cisimler sebebiyle de tıkanmazlar, örneğin tesisat gider hatlarınızda ki bir çöküntü de pimaş tıkanıklığına sebep olmaktadır. Bu çöküntü kalitesiz tesisat malzemeleri kullanımından yada bina inşaatı esnasında yanlış kurgulanmış tesisat hatlarından kaynaklanabilir.

Pimaş Aç Kimyasalları Kullanılmalı mı?

Tıkanıklığa sebep olan çok basit bir atık ise bu tür kimyasallar kullanabilir ve açabilirsiniz. Ancak tıkanıklığa sebep olan daha büyük bir cisim ise, bu tür kimyasallar tıkanıklığı açmak yerine daha fazla tıkanmasına, tıkayan maddelerin daha fazla yoğunlaşmasına sebep olurlar, hatta pimaş boruların ek yerlerinin açılmasına, gevşemesine ve delinmesine sebep olurlar, Tufan tesisat olarak pimaş aç kimyasalları kullanımını tavsiye etmiyoruz.

Kırmadan Pimaş Açma Hizmeti

Pimaş borularındaki tıkanıklığı açmak için kameralı cihazlar kullanılır, bu cihazlar pimaş borularının içi görüntülenerek tıkanıklığın sebebi, tıkanıklığa sebep olan cisimler görüntülenerek çözüm için hangi teknolojik cihaz kullanılmalı kararı verilir, buradaki asıl amaç tıkanıklığı açarken pimaş borularına zarar vermeden açılmasını sağlamaktır.Tıkanıklığa sebep olan cismin büyüklüğüne, tıkadığı alana bağlı olarak, tıkanıklık açma robotu kullanılır, tıkanıklık açma cihazlarımız pimaş borulara zarar vermeden tıkayan nesneleri pimaş boruların içinde parçalayarak tıkanıklığı açarlar.

Pimaş Açma Fiyatları

Pimaş açma işlemi için kullanılan kameralı cihazlar ve tıkanıklık açma robotları yüksek maliyetli cihazlardır. Bu cihazlara sahip İstanbul’da bir kaç firma bulunmaktadır, Tufan tesisat olarak teknolojik bu tür cihazlardan tüm ekibimiz de bulunmaktadır.

Firmamız robotla tıkanıklık açma için yılların verdiği tecrübe ile kısa sürede sorununuza müdahale etmektedir. Robotla pimaş açma hizmeti fiyatımız İstanbul’un tüm ilçelerine sabit fiyattır.